Kvalita a péče

KVALITA

Záleží nám na našem finálním produktu a chceme, abyste byli hrdými majiteli našich kusů. Předem vybíráme všechny látky a doplňky s láskou a péčí ve snaze o co nejlepší kvalitu. Všechny naše povlaky na polštáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin, které garantují jejich dlouhou životnost.

Mnoho našich povlaků na polštáře je vyrobeno z lehce pratelných tkanin. Jsou vyráběny ručně a v malých várkách v České republice. Všechny vnitřní švy jsou vyztuženy, aby se prodloužila jejich životnost. Všechny naše hotové povlaky důkladně kontrolujeme. Pokud však zjistíte, že došlo k závadě, oznamte nám to co nejdříve pomocí odkazů uvedených v našich reklamačních podmínkách.

PÉČE

Pokud je to možné, doporučujeme povlaky čistit ručně.

Příležitostné praní povlaků na polštáře a přehozů: povlak na polštáře perte naruby ručně na 30 ° C a s práškem na jemné prádlo. Pověste a nechte dosušit. Žehlete naruby na nízkém stupni. Nebělte.

TIP: Chcete-li osvěžit povlečení a výplň polštáře, hoďte povlak na polštář i s jeho výplní (výplň musí být uvnitř povlaku) do sušičky a sušte v jemném cyklu po dobu 10-15 minut. Tímto polštář načechráte a odstraníte prachové částice nebo chlupy po domácím mazlíčkovi.

CO JE SNADNÉ ČIŠTĚNÍ EASY CLEAN?
Materiál EASY CARE je navržen tak, aby přitahoval

méně nečistot a prachu. Čištění je také snazší pomocí vlhkého hadříku. Pokud povlak náhodou zašpiníte inkoustem z pera, můžete skvrnu jednoduše setřít pomocí čistého alkoholu. V popisu produktu hledejte poznámku EASY CARE. Většina našich sametových polštářů je z materiálu EASY CARE.