O mně

KDO JE DESIGNER POVLAKŮ NA THE ROOM ACCESSORIES

Jmenuji se Renata Piska a jsem interiérová designérka. Mou velkou vášní je vytváření nadčasových útulných prostorů v souladu s estetikou a funkčností.  Moje láska k dekorativnímu polštářovému designu postupně přerostla z dětského snu v realitu s pevným místem na trhu.

THE ROOM ACCESSORIES – OBCHOD S POVLAKY NA POLŠTÁŘE

Mým cílem je vytvořit zajímavé a všestranné polštářové povlaky a jejich kolekce, které snadno využijete nejen ve vašich domovech, ale i v jakýchkoli dalších interiérech a exteriérech. Proto jsem vytvořila obchod, díky kterému se tato vášeň může stát součástí i vašeho bydlení. 

PROČ POVAŽUJI POVLAKY NA POLŠTÁŘE ZA DŮLEŽITÉ?

Na první pohled nemusí být zřejmé, jak důležitou roli v interiérech dekorační polštáře hrají. Přitom s polštáři snadno během několika málo chvil změníte vzhled jakéhokoli prostoru. Díky polštářům můžete interiér sladit třeba s ročním obdobím nebo s vaší náladou. O polštáře se můžete opřít, přitulit se k nim a obejmout je, nebo si s nimi jen hrát. Současně vždy budou hřejivým elementem těch zákoutí, které tvoří váš domov. 

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Ve svém oboru jsem brzy zjistila, že je obtížné najít povlaky na polštáře, které jsou univerzální, kvalitní, snadno kombinovatelné a rozmanité zároveň. A hlavně takové, které pasují na prodávané polštáře. Proto jsem vytvořila povlaky, které lze nejen snadno kombinovat, ale které současně pasují na polštářové výplně IKEA. Proč? Protože to dělá design mnohem zábavnější a jednodušší!

Další informace o velikostech polštářů naleznete zde.

HODNOTY, KTERÉ JSOU PRO MĚ DŮLEŽITÉ – PROČ SI VYBRAT NAŠE POVLAKY? 

Všechny povlaky na polštáře navrhuji osobně a všechny textilie a doplňky vybírám pečlivě z kolekcí evropských dodavatelů. Osobně se mohu zaručit za jejich vysokou kvalitu. Vyrábíme je výhradně v České republice u místních talentovaných švadlen. Podporuji myšlenku, že pokud zůstanete místní a využijeme lokální a blízké zdroje, obohatíme tím naši komunitu a posílíme také naše tradiční kořeny.