Moje mise

Mým úkolem je vám jednoduše nabídnout jiný druh zážitku při zkrášlování vašeho domova. Nabízím mnoho všestranných, kvalitních a moderních povlaků na polštáře se stylovými a zábavnými kombinacemi, které vydrží ve vašich interiérech a zároveň vám dodají radost a pohodu na velmi dlouhou dobu. A co je důležitější, hodí se na vaše polštáře značky IKEA! Proč? Protože to dělá věci mnohem jednodušší!

Ale co je nejdůležitější, chci, aby moje firma podporovala vždy místní řemeslné zpracování a suroviny, a také se snažila používat méně zdrojů pro výrobu. Z tohoto důvodu hledám ty nejlepší místní švadlenky, s nimiž bych mohla spolupracovat, a které by se s láskou podílely na tvorbě mých polštářových povlaků. Suroviny, které používám pocházejí buď z České republiky, nebo z jiných zemí EU, které pro mě vyrábějí skvělé textilie, se kterými mohu pracovat.

Lokální výroba je velmi důležitá, zejména v současné situaci – vytváří lokální pracovní místa a zároveň vytváří méně zbytečných zásilek, cest a tím i odpadu.

Pomozte mi podpořit naši místní ekonomiku a já vám pomohu vylepšit vaše domovy!

Zútulněte si domov díky polštářovým povlakům!

Make it Cozy with the Room Accessories!